Як обрати тактичне взуття?

Як обрати тактичне взуття?

Економія на тактичному взутті може призвести навіть до втрати функціональності цілого підрозділу на певний час. Не дивно, що ведучі держави світу взувають свої силові структури у взуття найвищої якості. Наприклад німецькі підрозділи купують черевики Lowa, ціна яких сягає 500 доларів за пару. В українських реаліях ситуація не ідеальна, але сьогодні всі розуміють, що елементарно натерти мозолі на ногах – це мінімум 10 днів відновлення.
В тактичному напрямку не виключена вірогідність контакту з прямим вогнем чи розжареними елементами, що лежать на землі і перегороджують рух. Взуття як частина одягу найбільш зіштовхується з такими перепонами, тому краще обираєте моделі з верхом з натуральної шкіри чи нубуку а підошву з стійких матеріалів до температур. А ось під шкірою чи нубуком може мати місце тонка мембранна вставка, що дозволить нозі дихати під час тривалого ходіння.
Якщо говорити про висоту черевика то по західній термінології, оптимальна висота халяви черевика – від 6 см. приблизно до 12 см. Все що вище – буде заважати при переповзаннях, при стрільбі навприсядки. Все що нижче – робить сухожилля гомілки вразливими до порізів та інших механічних ушкоджень.

Акційні товари
нашого магазину

Докладніше про акції
Backpack nylon Brandit darkcamo (black)
3,300 грн

(Артикул: 8003-4- darkcamo (black))

Backpack nylon Brandit woodland(green) 65L
3,300 грн

(Артикул: 8003-10- woodland(green))

Backpack Remington Backpack Places Green forest
3,915 грн

(Артикул: RR6600-997)

Backpack Remington Backpack Soft trail Timber
3,637 грн

(Артикул: RR6603-991)