Як обрати тактичний рюкзак?

Як обрати тактичний рюкзак?

На протязі останніх кількох століть рюкзак використовується настільки широко, що його можна напевне віднести до переліку ТОП речей, що мають запит на користування. Сьогоднішні технології дозволяють виготовити конкретно той продукт, що потрібен під ваш запит – ортопедична спинка і плечові ремені, системи відведення вологи, водонепроникність, ємкості з максимальним обміном повітря, швидка доступність до всього об’єму вантажу. Для тактичних цілей важливо мати різновид системи зовнішніх кріплень та кольорову гаму під потрібну місцевість для маскування.

Обираючи тактичний рюкзак, неодмінно потрібно зважати саме на те, для чого він купується. Якщо доводиться виконувати різні за тривалістю завдання, то й наплічників краще мати декілька. На тривалий похід обов’язково рюкзак повинен мати захист від вологи – це можуть бути опади чи сирість місцевості, що з великою долею вірогідності негативно вплине на його вміст.

Об’ємний рюкзак немає сенсу брати та носити його напівпорожнім, нерівномірно розподілена вага може тільки нашкодити вашому здоров’ю. Фіксуючі системи різних модифікацій вам дуже допоможуть, якщо рюкзак має великі розміри і зовнішню підвіску.
Сучасний ритм та потреби вносять корективи в життя людей різних професій по всьому світу, ми слідкуємо за всім і вивчаємо, щоб бути максимально ефективними і правильно обслуговувати наших клієнтів.

Акційні товари
нашого магазину

Докладніше про акції
Backpack nylon Brandit darkcamo (black)
3,300 грн

(Артикул: 8003-4- darkcamo (black))

Backpack nylon Brandit woodland(green) 65L
3,300 грн

(Артикул: 8003-10- woodland(green))

Backpack Remington Backpack Places Green forest
3,915 грн

(Артикул: RR6600-997)

Backpack Remington Backpack Soft trail Timber
3,637 грн

(Артикул: RR6603-991)